Spoznajte fascinujúci svet včiel,

ktorý vonia medom a voskom

Workshopy pre školy

Workshopy o včelách sú zážitkovým učením na ktorom si vysvetlíme život včiel a ich význam pre náš život. Poďte sa o živote včiel naučiť zábavnou a pútavou formou. V pozorovacom úli môžu deti bezpečne pozorovať včely v úli. Ako to tam vypadá a ako vyzerá výroba medu včelou rodinou? Pre deti je prichystaná ochutnávka medu, skúšanie včelárskych klobúkov a dymenie dymákom. Zapojíme všetky zmysly. Cieľom zážitkového učenia je nielen spoznanie života včiel ale aj rozvoj citlivosti, ohľaduplnosti a rešpektu voči prírode. Workshopy sa realizujú na školách. Obsah prispôsobujem veku účastníkov. Pre materské, základné, stredné školy a domovy sociálnych služieb.

Termín si dohodnite telefonicky: 0902 213 971

Trvanie programu: 60 min.
Cena workshopu: 5 Eur/dieťa

Medové zážitky

Pre všetkých, ktorí majú radi originálne zážitky a potulovanie sa prírodou sú tu Medové zážitky. Čaká vás včelia farma v lese a nahliadnete včelám priamo do úľa. Vychutnajte si spoločný čas s rodinou, priateľmi a spoznajte fascinujúci svet včiel. Zážitkom pri úli nekončíme, ale pokračujeme ochutnávkou medov a ďalších včelích produktov z peľu, pergy, propolisovej tinktúry a medovinky. Zoznámim vás s apiterapiou a využívaním včelích produktov pre zdravie. Na pamiatku si vyrobíte sviečku zo včelieho vosku.

Termín si dohodnite telefonicky: 0902 213 971

Cena zážitku: 20 Eur/dospelý (1 dieťa do 10 rokov v sprievode zdarma)

Medový teambuilding

Oživte teambuilding niečím originálnym a navštívte našu včeliu farmu. Viete čo môže mať spoločné riadenie firmy a hierarchia v úli? Dobrá firma zohľadňuje potreby svojich zamestnancov, rovnako ako to robí aj kráľovná v úli.  Zistíte, v čom sa môžete inšpirovať a zároveň si prevetráte hlavu v prírode. Spojíte príjemné s užitočným. Strávite čas so svojimi kolegami mimo pracoviska a popri tom nahliadnete včelám do úľa, kde budete pozorovať ich vysoko organizovaný svet. Ochutnáte rôzne druhy medov, medovinku, včelie produkty a zoznámim vás s apiterapiou. Na pamiatku si vyrobíte sviečku zo včelieho vosku. Včelnica sa nachádza v Mestečku (okres Púchov).

Nemôžete prísť k nám? Podobný zážitok môžete zažiť aj priamo u vás vo firme. S pozorovacím úľom a včelami pricestujem ja k vám a obsah prispôsobíme vašim potrebám.

Termín si dohodnite telefonicky: 0902 213 971

Trvanie programu: 2 - 2,5 hod.
Cena workshopu u nás: 20 - 40 Eur/osoba

Produkty

Je veľa včelích produktov, no ja sa zameriavam hlavne na využitie včelieho vosku. Z tohto prírodného materiálu vyrábam sviečky. Horia čistým plameňom a traduje sa o nich, že čistia vzduch. Ich príjemne medová vôňa upokojuje a navodzuje pokojnú atmosféru. Sú skutočne originálnym darčekom s príbehom. Poďte to vyskúšať aj vy. Spríjemnite si momenty a vykúzlite čarovnú atmosféru. 

Pre novinky a zaujímavosti zo sveta včiel a včelích produktov ma sledujte aj na Facebooku a Instagrame.

Pre dohodnutie termínu na workshopy a zážitky ma kontaktujte telefonicky : 0902 213 971

Máte nejaké otázky?

Napíšte mi, rada Vám ich zodpoviem..